Par mums

Laipni lūgti Apella – Latvijas īpašajā nekustamo īpašumu aģentūrā.

MŪSU VĒSTURE

Apella izveidota pirms pieciem gadiem, kad Latvijas lielākā privātbanka – Rietumu Banka – nolēma atvērt savu nekustamā īpašuma pārvaldības nodaļu. No bankas mēs esam mantojuši labāko (uzticamību, lielisku reputāciju un profesionalitāti), kam pievienojām mūsu jaunās, dinamiskās un ambiciozās komandas radošās idejas un elastīgu pieeju.

MŪSU SOLĪJUMS JUMS

  • Mēs pārdodam un izīrējam komerciālo un dzīvojamo nekustamo īpašumu Rīgā, Jūrmalā un citur Latvijā. Mūsu katalogā Jūs atradīsiet vairāk kā 250 objektus, no kuriem lielākā daļa pieder mums.
  • Nekustamā īpašuma tirgū mēs esam uz ilgu laiku, tāpēc mēs pilnveidojamies, attīstam savus nekustamā īpašuma objektus un vienu pēc otra īstenojam savus grandiozos plānus.
  • Mēs piedāvājam pilnu servisu – sākot ar eksperta konsultācijām un juridisko atbalstu darījuma noformēšanai, līdz iegādātā īpašuma kompleksai pārvaldīšanai un Latvijas uzturēšanās atļauju noformēšanai.
  • Mēs esam elastīgi, radoši un inovatīvi (un, jā, mēs gūstam ļoti lielu prieku no sava darba!).
  • Mums ir iespēja piedāvāt īpašus kreditēšanas nosacījumus Rietumu Bankā.        

KĀPĒC APELLA

Ekskluzīvi piedāvājumi

Mēs pārdodam mūsu nekustamā īpašuma objektus un saviem klientiem sagatavojam īpašus piedāvājumus.

Lielisks serviss

Visi mūsu klienti kļūst par mūsu draugiem.

Ekspertīze

Mūsu profesionālie menedžeri savā jomā strādā jau vairāk kā 10 gadus.

MŪSU MISIJA

Mēs piedāvājam paaugstināt Jūsu dzīves komfortu un kvalitāti - izdevīgi investējot nekustamajā īpašumā vai īstenojot Jūsu sapni par mājokli.

Mēs pilnveidojam Jūsu dzīvi.