Apella – strauji augoša Rietumu Bankas struktūrvienība – ir izveidota tieši nekustamo īpašumu pircēju ārzemnieku apkalpošanas interesēs. Apella nodrošina pilnu atbalstu nekustamo īpašumu objektu iegādē mūsu valstī, tai skaitā: darījumu noslēgšanu un īpašuma tiesību nostiprināšanu, īpašuma pārvaldīšanu un tā izīrēšanu, kā arī palīdzību uzturēšanās atļaujas saņemšanā.

„Mēs piedāvājam kompleksu individuālu servisu, tas nozīmē – palīdzību gan nekustamo īpašumu iegādē, gan uzturēšanās atļaujas noformēšanā. Jebkuram pircējam, īpaši ārzemniekam, ir svarīgs profesionāls atbalsts visos posmos – izvēloties objektu, noformējot darījumu, pārvaldot īpašumu, iesniedzot dokumentus „Eiropas statusa” iegūšanai. Mūsu pieredze ļauj visus šos pakalpojumus sniegt visaugstākajā līmenī,” atzīmē Apella vadītājs Andrejs Ščerbakovs.

Apella klienti var rēķināties arī ar īpašiem kreditēšanas noteikumiem Rietumu Bankā.

Kā zināms, nekustamā īpašuma iegāde Latvijā dod iespēju noformēt uzturēšanās atļauju valstī gan investoram, gan arī viņa ģimenes locekļiem. Kopš 2010. gada vidus, kad sāka darboties „investoru programma”, šo statusu ir ieguvuši jau ap 7000 cilvēku; no tiem vairāk nekā 5000 ir Krievijas iedzīvotāji, otrajā vietā ir Ukrainas pilsoņi.

Precīzāka informācija:

www.apella.lv

+371 27 00 04 00

info@apella.lv

Atgriezties uz sarakstu