Rietumu Banka publicējusi jaunāko Rīgai, Jūrmalai un citām Latvijas interesantākajām vietām veltītā prestižā ceļveža versiju – “Rietumu Gids 2017”.

Šis ir jau septītais “Rietumu Gida” izdevums, kurā atrodama jaunākā informācija par labākajām viesnīcām, restorāniem, SPA centriem, skaistumkopšanas saloniem, atpūtas kompleksiem, veikaliem un mākslas galerijām. Tajā publicēta arī interesantu maršrutu sadaļa, kas izveidota tieši “Gida” lasītājiem, un palīdzēs plānot individuālus ceļojumus pa Latviju un ekskursijas galvaspilsētā.

“Mums Rietumu Bankā bieži jāuzņem ārvalstu partnerus, klientus, uzņēmējus un jābūt viesmīlīgiem namatēviem. Tieši tā domājām, veidojot “Gidu”: centāmies nevis parādīt ievērojamu vietu standarta komplektu, bet gan piedāvājām iespēju dziļāk un emocionālāk iepazīt valsti, ieraudzīt labāko un interesantāko,” stāsta Sergejs Grodņikovs – Rietumu Bankas Sabiedrisko attiecību un reklāmas nodaļas vadītājs, viens no “Gida” autoriem. “Patīkami, ka ceļvedis, kas sākotnēji bija paredzēts mūsu viesiem, ar katru gadu kļūst aizvien populārāks. Esam ļoti pateicīgi visiem, kuri palīdzēja tā veidošanā, sniedza informāciju un izteica ierosinājumus.”

Jaunā “Rietumu Gida” eksemplārus var saņemt Rīgas un Jūrmalas labākajās viesnīcās un restorānos. Jebkurš interesents var izmantot arī ceļveža mobilo versiju vai lejuplādēt iPhone vai Android platformai paredzēto lietotni. Visa “Gidā”pieejamā informācija ir oriģināla un absolūti neatkarīga.

“Rietumu Gids”tiek atjaunots un papildināts katru gadu. Šajā izdevumā publicēti jauni populārāko Rīgas un Jūrmalas vietu, ko vajadzētu apmeklēt, atrodoties Latvijā, reitingi. Īpaši atzīmētas viesnīcas un restorāni, kuros tiek piedāvātas atlaides platīna kartes “Jūrmala” īpašniekiem – šo karti var saņemt Rietumu Bankas klienti.

Lasītāji ceļvedī atradīs arī šā gada krāšņāko mūzikas un teātra festivālu un koncertu afišas. Kā ierasts, sniegtas arī būtiskas lietišķās ziņas, informācija par transportu, ceļojumu aģentūrām, medicīnas pakalpojumiem utt. Ģimenēm ar bērniem noderīga būs īpaša sadaļa “Rīga un Latvija – bērniem”. Sadaļā “Restorāni” atradīsiet informāciju par vietām, kur vērts nobaudīt dažādu valstu, piemēram, Francijas, Itālijas un protams arī pašas Latvijas, nacionālo virtuvi.

2017. gadā Rietumu Banka svin divkāršu jubileju: banka svin 25. gadadienu, savukārt desmitā dzimšanas diena pienākusi tās Labdarības fondam – lielākajai šāda veida privātajai organizācijai Latvijā. Bankas dzimšanas dienai veltītajās lappusēs lasītāji var uzzināt par svarīgākajiem faktiem Rietumu Bankas vēsturē – gadsimta ceturkšņa laikā tā kļuvusi par vienu no Baltijas finanšu nozares līderēm. Labdarības fondam veltītā sadaļa stāsta par projektiem, notikumiem un vietām, kur Rietumu Banka sniegusi savu atbalstu.

“Rietumu Gids” ir bezmaksas izdevums. Rietumu Bankas klienti to var saņemt gan Rīgas un Jūrmalas labākajos restorānos, viesnīcās, tirdzniecības un servisa punktos, gan arī bankā.

 

Atgriezties uz sarakstu